Montaż klimatyzacji Wrocław

Dzięki nam możesz oddychać bezpiecznie
W obecnych czasach zanieczyszczone powietrze staje się ogromnym zagrożeniem dla zdrowia. Duża ilość zakładów przemysłowych, spaliny samochodowe lub przydomowe piece generują groźne substancje, które powodują poważne schorzenia (alergie, choroby układu oddechowego, zwiększanie zachorowań na raka). Dlatego tak ważna jest jakość powietrza, którym oddychamy. Przez zastosowanie klimatyzacji możemy uzyskać w pomieszczeniu odpowiedni mikroklimat, który pomaga w relaksie po męczącym dniu. Czyste powietrze pozwala czerpać przyjemność z pracy, czy też odpoczynku w optymalnych warunkach. Nasza firma chce ofiarować Ci taką możliwość.

Etapy współpracy

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami poprzez formularz dostępny na stronie lub prosimy o telefon: 662 070 695
Umówimy się z Państwem na spotkanie. Specjalista z firmy Nurtex przedstawi ofertę oraz pomoże dobrać rozwiązanie, które będzie odpowiadało Państwa wymaganiom.
Wspólnie z Państwem ustalimy dogodny termin montażu urządzenia. Sporządzimy umowę, która będzie dla Państwa gwarancją naszej rzetelności (dbamy o to, aby nasze realizacje przebiegały terminowo i zgodnie z obowiązującymi normami).
Przyjedziemy we wskazane miejsce i zamontujemy urządzenie do klimatyzacji. Wystawimy fakturę, a Państwo będziecie cieszyć się nową jakością powietrza w swoim otoczeniu.
W przypadku awarii przyjedziemy do Państwa w czasie krótszym niż dwie godziny. Dodatkowo wymieniamy uszkodzoną jednostkę (zewnętrzną lub wewnętrzną) do czasu naprawy niesprawnego klimatyzatora.

Poprawnie zamontowana klimatyzacja ma niebagatelny wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Z tego względu warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinien funkcjonować sprawny i wydajny system. Jeśli interesuje Państwa efektywna klimatyzacja Wrocław jest miejscem, gdzie można zamówić fachową usługę firmy Nurtex.

Nasi specjaliści szybko i bezproblemowo zamontują klimatyzację we wskazanym miejscu. Służymy także przygotowaniem odpowiedniego projektu, który będzie brać pod uwagę potrzeby zleceniodawców. Realizacja systemu klimatyzacji opiera się na ścisłej współpracy między nami a klientami. Dostosowujemy się do stawianych nam wymagań na każdym etapie montażu.

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację we Wrocławiu?

Montaż klimatyzacji we Wrocławiu powoli przestaje być luksusem, a staje się potrzebą. Klimat w Polsce zaczyna się zmieniać, co oznacza że można oczekiwać naprawdę upalnej pory letniej i zaskakująco ciepłej jesieni oraz wiosny. W takiej sytuacji klimatyzacja może przynieść prawdziwą ulgę w domu, biurze czy zakładzie pracy. Ochłodzenie pomieszczenia pomaga skupić się na relaksie lub wykonywaniu powierzonych zadań. Warto zaznaczyć, że właściciele przedsiębiorstw mają obowiązek dbania o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, w których przebywają pracownicy.

Klimatyzacja odpowiada nie tylko za przyjemne ochłodzenie. Służy także do właściwej cyrkulacji powietrza w zamkniętych przestrzeniach. Pokoje, które nie mają odpowiedniego systemu, mogą zostać narażone na rozwój grzybów, drobnoustrojów i innych alergenów. Inwestycja w klimatyzację jest więc inwestycją we własne zdrowie.

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

Pierwszym etapem instalacji jest wyznaczenie właściwego miejsca dla jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej. Klimatyzacja znajdująca się w środku pomieszczenia powinna być ustawiona tak, aby strumień chłodnego powietrza nie był nakierowany na miejsca, gdzie ludzie przebywają najdłużej (np. biurka, kanapy, łóżka). Z kolei na zewnątrz można posłużyć się wspornikami, które umożliwią postawienie jednostki nawet na ścianie budynku. Oprócz tego można ją zamontować na balkonie czy chociażby na dachu domu.

Połączenie wewnętrznej i zewnętrznej klimatyzacji odbywa się przy pomocy specjalnych rurek. Oznacza to konieczność wywiercenia otworu w ścianie, który zostanie następnie odpowiednio uszczelniony.

Cały proces w wykonaniu firmy Nurtex trwa zaledwie kilka godzin. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego zlecenia realizujemy terminowo i tak szybko jak to tylko możliwe. Nie pozwalamy jednak, aby prędkość stanęła na przeszkodzie dokładności, dlatego montaż klimatyzacji musi trochę potrwać. Dopiero po upewnieniu się, że wszystko jest szczelne i sprawnie funkcjonuje, możemy uznać naszą pracę za skończoną.

Szczegóły oferty

Oddychaj z przyjemnością

Nurtex specjalizuje się w aranżowaniu, budowaniu i serwisie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych. Świadczymy dla Państwa szeroki zakres usług od montażu prostych układów klimatyzacyjnych Split do układów Multi. Przyłączamy urządzenia najlepszych producentów; Samsung, LG, Mitsubishi Electric. Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że kompleksowo zadbamy o czyste i bezpieczne powietrze w Państwa otoczeniu. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy.

Pomagamy w doborze urządzeń

Klimatyzacja do mieszkania, domu czy pomieszczenia biurowego musi być dobrana w taki sposób, aby rzeczywiście mogła zapewnić idealne warunki termiczne i spełnić Państwa wymagania. Dobieramy urządzenia na podstawie realnego zapotrzebowania na ciepło, chłód, odpowiednie parametry wilgotności powietrza i ciepłą wodę. Takie działanie ma celu stworzenie i stałe utrzymywanie idealnych warunków klimatycznych w danym pomieszczeniu, które sprzyjają funkcjonowaniu ludzi lub optymalizują procesy przemysłowe.

Komfort eksploatacji i Państwa zadowolenie są kluczowe w naszej pracy

Liczymy na długofalowe relacje, gdyż poza montażem klimatyzacji, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (w tym czyszczenie i dezynfekcję klimatyzacji). Dzięki temu możemy gwarantować, że współpraca z nami zapewni Państwu wydajne i ekonomiczne działanie urządzeń oraz zdrowy mikroklimat pomieszczenia – pozbawiony grzybów, alergenów, bakterii i innych czynników zagrażających zdrowiu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, architektami czy deweloperami. Wiedza i doświadczenie, którym dysponujemy, sprawia, że zawsze dbamy o to, aby nasze usługi były dopasowane do Państwa potrzeb.

Nasze usługi i montaż klimatyzacji może się odbywać w takich pomieszczeniach, jak:

  • domki jednorodzinne,
  • mieszkania,
  • sklepy (o różnej powierzchni),
  • hale przemysłowe,
  • pomieszczenia biurowe (sale konferencyjne, recepcje, działy obsługi klienta),
  • hotele, pensjonaty oraz SPA,
  • gabinety lekarskie lub kosmetyczne,
  • obiekty sportowe (kluby fitness).