O firmie

Poznaj Nurtex

Firmę Nurtex tworzą wykwalifikowani pracownicy posługujący się profesjonalnym sprzetem. Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie obsługi systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Ważne jest dla nas Państwa zdanie i zadowolenia zarówno w zakresie planowania, wykonania, jak i działania zainstalowanych systemów. Interesują nas nowe technologie, więc regularnie odbywamy szkolenia w zakresie montażu i serwisu instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wszystkie nowinki technologiczne staramy się wykorzystywać w swojej pracy. Dzięki temu, że powiększamy swoje umiejętności i stale podnosimy kwalifikacje, możemy sprostać każdemu postawionemu przez Państwa zleceniu. Firma Nurtex oferuje: czyszczenie kanałów wentylacji mechanicznej, montaż klimatyzacji tupu Split, montaż klimatyzacji w pełnym zakresie, serwis klimatyzacji w opcji ochrona24h.

Nurtex to ludzie, których cechuje pasja, doświadczenie i profesjonalizm. Dla nas ważny jest klient – cenimy tych wymagających.

Zakres naszej działalności

  • całkowita obsługa klienta; zapewniamy projekt klimatyzacji, dostawę, montaż systemów klimatyzacyjnych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • czyszczenie klimatyzacji,
  • czyszczenie wentylacji,
  • czyszczenie kanałów wentylacji mechanicznej,
  • dezynfekcja kanałów wentylacyjnych.

Nurtex - oddychaj z przyjemnością

Dlaczego warto nas wybrać ?

Działalność naszej firmy obejmuje: montaż systemów klimatyzacyjnych (domowych i przemysłowych), czyszczenie wentylacji, kanałów wentylacji mechanicznej oraz dezynfekcję kanałów wentylacyjnych. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji. Wykonujemy projekty, montujemy klimatyzacje, serwisujemy.

Nurtex - zespół

Gwarantujemy terminowość w realizacji podjętych projektów. Nasza praca jest naszą wizytówką – urządzenia dobieramy indywidualnie, według potrzeb klienta, aby działały w sposób wydajny i ekonomiczny, dając pełny komfort użytkowania. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W przypadku awarii dojeżdżamy do Państwa w czasie krótszym niż dwie godziny. Dodatkowo wymieniamy uszkodzoną jednostkę (zewnętrzną lub wewnętrzną) do czasu naprawy niesprawnego klimatyzatora.

Mapa
  • Działamy na terenie całego kraju. Służymy fachową wiedzą i w razie konieczności sporządzimy dla Państwa niezobowiązującą wycenę montażu klimatyzacji lub wentylacji. Zlecając wykonanie realizacji naszej firmie mają Państwo pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz będzie sprawne przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź zakres naszych usług