Odgrzybianie klimatyzacji Wrocław

Klimatyzatory niemal nieustannie cyrkulują powietrze. Dostają się do nich zanieczyszczania i drobnoustroje, które mogą zacząć rozwijać się w urządzeniu. W związku z tym należy zadbać o ich odpowiednią konserwację, aby móc cieszyć się czystym, nieskażonym powietrzem w pomieszczeniu.

Okresowe przeglądy klimatyzacji

Pozostawienie klimatyzacji bez kontroli sprawia, że zaczynają się rozwijać w niej grzyby. Ma to negatywny wpływ na samopoczucie osób przebywających w pokoju z zanieczyszczonym urządzeniem. Podstawową zasadą zachowania czystości w klimatyzatorach jest regularna wymiana filtrów (co ok. 3 miesiące) oraz serwisowanie. Przegląd powinien odbywać się przynajmniej 2 razy w roku, przed sezonem i zaraz po jego zakończeniu. Ważne, aby kontrolę przeprowadzały certyfikowane firmy.

Nurtex posiada wszystkie wymagane zezwolenia. Oznacza to, że po przeprowadzeniu profesjonalnego przeglądu otrzymają Państwo poświadczenie o skutecznym odgrzybieniu klimatyzacji. Sam proces serwisowania przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasz serwis korzysta wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań, a pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu odgrzybianie klimatyzacji we Wrocławiu przebiega szybko i bezpiecznie. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Kompleksowe podejście podczas odgrzybiania klimatyzacji – Wrocław Nurtex

W trakcie pracy wykorzystujemy zaawansowane narzędzia, które umożliwiają uporanie się z każdym problemem. Za ich pomocą możemy oczyścić klimatyzację niezależnie od jej typu. Odgrzybiamy urządzenia typu Split, Multisplit, kasetonowe i wiele innych.

Nasz serwis jest dostępny całodobowo. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań klientów. Urządzenia wykorzystywane do odgrzybiania dobierane są w taki sposób, aby jak najkrócej i jak najlepiej wyczyścić klimatyzator.

W takiej sprawie jak odgrzybianie klimatyzacji Wrocław jest miejscem o dużym zapotrzebowaniu na tego typu usługę. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty – sprawnie oczyścimy każdą klimatyzację. Zainteresowanych usługą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.