Instalacja oraz serwis klimatyzacji we Wrocławiu

Dzięki nam możesz oddychać bezpiecznie
W obecnych czasach zanieczyszczone powietrze staje się ogromnym zagrożeniem dla zdrowia. Duża ilość zakładów przemysłowych, spaliny samochodowe lub przydomowe piece generują groźne substancje, które powodują poważne schorzenia (alergie, choroby układu oddechowego, zwiększanie zachorowań na raka). Dlatego tak ważna jest jakość powietrza, którym oddychamy. Przez zastosowanie klimatyzacji możemy uzyskać w pomieszczeniu odpowiedni mikroklimat, który pomaga w relaksie po męczącym dniu. Czyste powietrze pozwala czerpać przyjemność z pracy, czy też odpoczynku w optymalnych warunkach. Nasza firma chce ofiarować Ci taką możliwość.

montaż klimatyzacji Wrocław Nurtex

Etapy współpracy

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami poprzez formularz dostępny na stronie lub prosimy o telefon: 662 070 695
Umówimy się z Państwem na spotkanie. Specjalista z firmy Nurtex przedstawi ofertę oraz pomoże dobrać rozwiązanie, które będzie odpowiadało Państwa wymaganiom.
Wspólnie z Państwem ustalimy dogodny termin montażu urządzenia. Sporządzimy umowę, która będzie dla Państwa gwarancją naszej rzetelności (dbamy o to, aby nasze realizacje przebiegały terminowo i zgodnie z obowiązującymi normami).
Przyjedziemy we wskazane miejsce i zamontujemy urządzenie do klimatyzacji. Wystawimy fakturę, a Państwo będziecie cieszyć się nową jakością powietrza w swoim otoczeniu.
W przypadku awarii przyjedziemy do Państwa w czasie krótszym niż dwie godziny. Dodatkowo wymieniamy uszkodzoną jednostkę (zewnętrzną lub wewnętrzną) do czasu naprawy niesprawnego klimatyzatora.

Poprawnie zamontowana klimatyzacja ma niebagatelny wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Z tego względu warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinien funkcjonować sprawny i wydajny system. Jeśli interesuje Państwa efektywna klimatyzacja Wrocław jest miejscem, gdzie można zamówić fachową usługę firmy Nurtex.

Nasi specjaliści szybko i bezproblemowo zamontują klimatyzację we wskazanym miejscu. Służymy także przygotowaniem odpowiedniego projektu, który będzie brać pod uwagę potrzeby zleceniodawców. Realizacja systemu klimatyzacji opiera się na ścisłej współpracy między nami a klientami. Dostosowujemy się do stawianych nam wymagań na każdym etapie montażu.

Szczegóły oferty

Oddychaj z przyjemnością

Nurtex specjalizuje się w aranżowaniu, budowaniu i serwisie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych. Świadczymy dla Państwa szeroki zakres usług od montażu prostych układów klimatyzacyjnych Split do układów Multi. Przyłączamy urządzenia najlepszych producentów; Samsung, LG, Mitsubishi Electric. Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że kompleksowo zadbamy o czyste i bezpieczne powietrze w Państwa otoczeniu. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy.

Ustawianie klimatyzacji domowej

Pomagamy w doborze urządzeń

Klimatyzacja do mieszkania, domu czy pomieszczenia biurowego musi być dobrana w taki sposób, aby rzeczywiście mogła zapewnić idealne warunki termiczne i spełnić Państwa wymagania. Dobieramy urządzenia na podstawie realnego zapotrzebowania na ciepło, chłód, odpowiednie parametry wilgotności powietrza i ciepłą wodę. Takie działanie ma celu stworzenie i stałe utrzymywanie idealnych warunków klimatycznych w danym pomieszczeniu, które sprzyjają funkcjonowaniu ludzi lub optymalizują procesy przemysłowe.

Komfort eksploatacji i Państwa zadowolenie są kluczowe w naszej pracy

Liczymy na długofalowe relacje, gdyż poza montażem klimatyzacji, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (w tym czyszczenie i dezynfekcję klimatyzacji). Dzięki temu możemy gwarantować, że współpraca z nami zapewni Państwu wydajne i ekonomiczne działanie urządzeń oraz zdrowy mikroklimat pomieszczenia – pozbawiony grzybów, alergenów, bakterii i innych czynników zagrażających zdrowiu. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, architektami czy deweloperami. Wiedza i doświadczenie, którym dysponujemy, sprawia, że zawsze dbamy o to, aby nasze usługi były dopasowane do Państwa potrzeb.

Nurtex - Klimatyzacja domowa Wrocław

Nasze usługi i montaż klimatyzacji może się odbywać w takich pomieszczeniach, jak:

  • domki jednorodzinne,
  • mieszkania,
  • sklepy (o różnej powierzchni),
  • hale przemysłowe,
  • pomieszczenia biurowe (sale konferencyjne, recepcje, działy obsługi klienta),
  • hotele, pensjonaty oraz SPA,
  • gabinety lekarskie lub kosmetyczne,
  • obiekty sportowe (kluby fitness).