Serwis - Wentylacja

Kompleksowy serwis wentylacji na terenie Wrocławia i okolic

Zajmujemy się profesjonalnym serwisowaniem systemów wentylacyjnych. Urządzenia odpowiedzialne za prawidłową wentylację w domu, biurze czy w każdym innym obiekcie muszą być poddawane regularnym przeglądom.
Nieserwisowany system wentylacyjny może przyczynić się do:
– zwiększenia zagrożenia pożarowego,
– pogorszenia się jakości powietrza wewnątrz obiektu,
– wzrostu ryzyka powstania reakcji alergicznych oraz zapadnięcia na choroby układu oddechowego,
– zwiększenia ogólnych kosztów eksploatacji urządzeń (opłaty za prąd),
– braku możliwości utrzymania optymalnej temperatury w pomieszczeniach,
– powstania wielu nieprzewidzianych awarii urządzeń.

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, za każdym razem dobierając indywidualne metody do specyfiki danego systemu. Nurtex to przede wszystkim wysoce wykwalifikowana kadra, doradzająca Państwu na każdym etapie współpracy.

Wykonujemy w pełni profesjonalny serwis wentylacji Wrocław jest głównym obszarem naszej działalności, jednak świadczymy usługi także dla klientów z całego województwa dolnośląskiego.

Usługi serwisowe na najwyższym poziomie

Prowadzimy przeglądy i naprawy serwisowe zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. Wykonujemy przeglądy techniczne, doradzamy w zakresie obniżenia kosztów eksploatacji, naprawiamy i wymieniamy części (w tym filtry), a także modernizujemy systemy wentylacyjne. Sprawdzamy poprawność działania wszystkich urządzeń w Państwa obiekcie, wystawiamy opinie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą uciążliwością jest awaria wentylacji, dlatego dokładamy starań, aby wszelkie usterki usunąć w tempie ekspresowym. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z kosztem serwisowania czy terminem realizacji związanych z wentylacją Wrocław, bądź pragną ustalić datę przeglądu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości mailem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów zainteresowanych regularną współpracą w zakresie serwisowania oraz osoby oczekujące szybkiej, jednorazowej naprawy urządzenia.